Версія для друку

Львівські лікарні забезпечили новим медичним обладнанням

Перше медичне об'єднання Львова та Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи отримали цінне медичне обладнання – три наркозно-дихальні апарати фірми Drager.
 
Це подарунок від німецьких благодійників. Він став можливим завдяки сприянню українського лікаря, який працює в німецькій клініці міста Любек - Григорія Лапшина.
 
Також у комплекті розхідники, необхідні під час роботи, та ліки. Вартість цього обладнання близько 7 млн. грн.
 
«Було приємно бачити щасливих лікарів, адже це обладнання надзвичайно потрібне, сучасне і дороговартісне. Воно допоможе ефективніше рятувати життя українців. Також лікарів забезпечили, що важливо, витратними матеріалами. Такі моменти, насправді, мотивують і дають сили.Дуже приємно бути помічниками тих, хто рятує людей», - підкреслив Валерій Веремчук. 
 
Нагадаємо, раніше велику партію наркозно-дихальних апаратів фірми Drager від німецьких благодійників землі Шлезвіг-Гольштейн уже доставили у 15 регіонів України.
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.