×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Медиків на передовій необхідно забезпечувати усім необхідним для порятунку життя, - Валерій Веремчук

Учора, 19 червня, в Україні відзначали День медичного працівника. На передових позиціях на сході польові медики підрозділів 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців отримали від Народної Самооборони Львівщини та Центру Волонтерства і Захисту укомплектовані необхідними медикаментами рюкзаки для надання першої домедичної допомоги на полі бою.
 
Як зазначив керівник Народної Самооборони Львівщини, депутат Львівської міської ради та голова медичної комісії Валерій Веремчук, у 72-й бригаді служить чимало львів’ян і зараз вони перебувають у гарячих точках фронту. Окрім того, в бригаді багато молодих і талановитих офіцерів, які навчалися у Львові і минулого року закінчили Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
 
«Ми розуміємо, що найголовніше, звичайно, це знання та професійні навички медика, який працює на полі бою, але не меншою є необхідність дати цим медикам  потрібні речі, які зроблять їхню роботу максимально ефективною. Це питання збереження людських життів і якщо комплектуючи такі рюкзаки для польових медиків ми зможемо врятувати хоча б одне життя, то ми продовжуватимемо це робити. Тим більше, що запит на це з передової завжди є», - сказав Валерій Веремчук.
 
Окрім того, підрозділи бригади отримали від львівських волонтерів індивідуальні тактичні аптечки, якісні та сертифіковані турнікети, кровоспинні препарати.
 
«Звичайно, завжди коли передаємо такі речі, то говоримо: «аби це не знадобилось». Дійсно, краще нехай воно не знадобиться, але буде у руках тих, хто вміє надавати допомогу. Дякуємо нашим медичним працівникам, польовим медикам, які першими надають допомогу і ризикуючи собою рятують життя наших Героїв!», - наголосив Валерій Веремчук.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради