×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

В лікарні швидкої допомоги 20 нових систем VAC-терапії – Євген Кузик

Благодійний фонд «Canada-Ukraine Foundation» та депутат фракції «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді Євген Кузик подарували Першому медичному об'єднанню Львова 20 систем для VAC-терапії. Тепер гоїти рани стане легше, розповідає Євген Кузик.
 
«VAC-терапія - методика лікування ран, що передбачає використання від'ємного тиску для очищення поверхні рани і прискорення її загоєння. Завдяки VAC-терапії рани загоюються значно швидше. Використання такої терапії дозволить значно зменшити тривалість стаціонарного лікування та прискорити процес одужання пацієнта.
Сьогодні, як ніколи, ці системи є необхідними у наших лікарнях, адже велика кількість пацієнтів, на жаль, з серйозними пораненнями», - розповів депутат.
 
Додамо, VAC-апарати, вартістю понад 135 тис доларів, сьогодні передали для хірургічного відділення лікарні Св. Пантелеймона, що на вул. Миколайчука, 9.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради