×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Як називатиметься вулиця, вирішуватимуть і мешканці: у Львові запустили онлайн-голосування

Сьогодні на сайті Львівської міської ради запрацювало онлайн голосування за нові назви для «російських» вулиць Львова. Мешканці можуть обрати один із запропонованих варіантів до перших 14 вулиць, що підпадають під дерусифікацію.  У першому блоці нові назви обиратимуть для вулиць Карла Брюллова, Олександра Герцена, Михайла Глінки, Дагестанська,  Василя Жуковського, Петра Козланюка, Володимира Короленка, Миколи Некрасова, Івана Сєченова, Льва Толстого, Антона Чехова, Чуваська, Миколи Скрипника, Миколи Кибальчича.

"Пропозиція, що набере найбільше голосів на веб-порталі міської ради, отримає один голос. Він буде врахований на засіданні робочої групи при затвердженні нової назви вулиці. Майте на увазі, що наша робоча група два місяці розглядала кожну пропозицію, надіслану мешканцями Львова, громадськими організаціями, науковими та мистецькими інституціями щодо нових назв. На їх підставі ми і сформували список топонімів для перейменування,” - говорить член робочої групи, депутат від Самопомочі Влодко Лучишин.

Голосування за перший блок вулиць триватиме на сайті міської ради до 15 червня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3xsNLDmi-8O3TQM3Zn35tPXpKQCMuLVDSLh4yry5gKcjulQ/viewform

Загалом у Львівській територіальній громаді дерусифікують 53 вулиці, названих на честь російських діячів чи мають назви, що асоціюються з російською імперією, росією чи радянською пропагандою.

 
 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради