×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Центр волонтерства та захисту - один з найбільших гуманітарних хабів України

З першого дня повномасштабного вторгнення  громадськість та бізнес створили спільну ініціативу – Центр волонтерства та захисту. Для оперативної допомоги українцям, які постраждали через агресію росії, об’єднали зусилля понад 2000 волонтерів. Центр став одним з найбільших в Україні хабів, куди привозять гуманітарну допомогу з усього світу. 
 
«24 лютого. Цей день назавжди змінив життя українців і цілого цивілізованого світу. 100 днів незламної боротьби за нашу волю і перемогу, 100 днів роботи центру волонтерства та захисту у Львові. Ми дякуємо кожному волонтеру, кожному донору та усім, хто долучився до нашої спільної справи!», - зазначила волонтер, депутат Львівської міської ради Наталія Шелестак.
 
За 100 днів війни волонтерам центру вдалося відправити понад 850 фур з необхідною допомогою у 24 області нашої країни, 157 автомобілів, з яких 60 карет швидкої допомоги, а також автобуси, позашляховики та спецтранспорт.
Загалом, надано допомоги на суму понад 63 млн доларів. Разом до ПЕРЕМОГИ!
 
 
 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради