Версія для друку

Депутатка Львова Юля Хомчин подарувала Любліну писанку, яку намалювала 6-річна переселенка

Подякувати Польщі за підтримку українців депутатка Львівської міської ради Юля Хомчин змогла на першому польсько-українському сімейному пікніку, що відбувся у Любліні на цих вихідних. Зі собою на міжнаціональний пікнік депутатка ЛМР взяла символічний подарунок —  писанку маленької дівчинки з Лисичанська, яку та намалювала перед Великоднем у Львові.

“Ця писанка -  крихка, як наша світобудова і безцінна, як історія однієї людини, яка у 6 років знає, що таке війна,” - наголосила п. Юля Хомчин. Наша депутатка передала писанку меру Любліна Кшиштофу Жуку на останньому дні фестивалю.

“Наші міста є містами побратимами і ми дуже добре це відчуваємо. Інституції міста, влада, його люди роблять усе, аби українцям у Любліні було безпечно і як у себе вдома. Разом з тим, це ще й постійна гуманітарна допомога, яка надходить до Львова та до інших міст. Це все — безцінно” — сказала Юля Хомчин на сцені.

b_638_426_16777215_00_images_sofi_photo_2022-05-04_14-45-27_(2).jpg

Президент міста Люблін з теплістю прийняв подарунок та запевнив, що його народ допомагатиме Україні стільки, скільки треба.

 “Люблін приносить допомогу передусім з потреб серця, бачачи драму українців, які стали об'єктом нападу,” - підсумував міський голова Любліна Кшиштов Жук.

 Окрім символічної писанки, Юля Хомчин передала Любліну срібну монету короля Данила - Пам'ятну монету Львова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.