Версія для друку

Усі львівські школи працюють в дистанційному форматі, – Вікторія Христенко

Усі львівські школи працюють в дистанційному форматі і долучитися до освітнього процесу можуть також діти, які були вимушені покинути домівки через воєнні дії. Для цього одному із батьків слід подати заяву до найближчої до місця їхнього перебування школи. Про це розповіла Вікторія Христенко, голова комісії освіти і науки Львівської міської ради

 «У будь-які часи освіта була найпотужнішою зброєю. І під час війни вона є важливою, тому, вважаю, що навчання у жодному разі не можна зупиняти. Сьогодні у найскладніших обставинах опинилися діти-переселенці, які були вимушені покинути власні домівки, тікаючи від обстрілів рашистів. Але й вони повинні мати доступ до якісної освіти», – додала депутатка.

Також, за словами Вікторії Христенко, учні, які зараз перебувають за межами області чи України, можуть долучитися до дистанційної школи «Вчитися просто», зареєструвавшись за посиланням https://cutt.ly/vAYwLdX.

Не мають припиняти навчання і діти, які зараз перебувають за кордоном. Про забезпечення у краківських школах освітніх потреб дітей з України, що тимчасово знайшли прихисток на території Польщі, говорили під час засідання комісії з питань освіти Краківської міської ради на чолі з її головою Агатою Татарою. До комісії також долучилася Вікторія Христенко, віцепрезидентка міста Анна Корфель-Яшіньська та краківські освітяни. 

 «Під час спілкування особливо боляче було слухати Генерального консула України в Кракові В’ячеслава Войнаровського, який розповів про звірства рашистських окупантів. Йшлося про те, як у місті Буча Київської області російські військові цілеспрямовано розшукували та розстрілювали українських вчителів і вихователів дитячих садків. Так вчиняти можуть лише нелюди. Але я точно знаю, що це зло буде неодмінно покаране», – наголосила депутатка. 

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.