Версія для друку

Чому Україні важливо зберегти курс в НАТО?

В той час, як Українська Армія та весь український народ стали на захист своєї Батьківщини, свого історичного та цивілізаційного вибору, почала звучати риторика про можливий позаблоковий статус та відмову від визначеного Конституцією України курсу в НАТО. 
 
Наш колега, юрист, адвокат, депутат Львівської міської ради Володимир Марусяк підкреслює: 
 
«Україна давно визначилась, що хоче бути частиною спільноти НАТО. І цей курс закріплений у нашому найголовнішому документі – Конституції України.  Під час війни ми точно не можемо, і не повинні змінювати цей курс. Ми також не можемо піддаватись на різного роду провокації, які нам намагаються нав’язати різного роду оборонні структури.  Переконаний, Україні- точно бути в НАТО. Це наші партнери, які ще у 2018 році надавали Україні перші «Джавеліни», а у 2019-му – перші турецькі «Байрактари». Зараз саме цим сучасним озброєнням наша армія дає гідну відсіч російському агресору. Україні бути в НАТО!» 
 
Ми стали сильними за дуже короткий час. Ми стали рівними партнерами. Ми були гідними, і стали більш ніж гідними, аби стати частинкою і НАТО, і Євросоюзу.
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.