Версія для друку

Біженців з України везуть до Європи

Щодня волонтери формують групи людей, які хочуть потрапити за кордон. Частину українців вже доправили у Хорватію, розповідає депутат фракції «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді, волонтер Євген Кузик. 
 
«Для перетину кордону важливо мати закордонний паспорт - біометричний або старого зразка. Людині необхідно оформити статус біженця у країні, в яку вона прибула. Подати документи та зареєструватись як біженець можна безпосередньо на кордоні». 
 
За словами депутата, у Європі людей зустрічає українська діаспора. Біженцям дають житло, їжу та допомагають знайти роботу. Для запису, усім охочим перетнути кордон, пропонують заповнити Google форму. 
 
«У країнах ЄС громадяни України можуть жити, працювати, отримувати медичну допомогу, житло та освіту. У готелях люди можуть проживати і харчуватися безоплатно мінімум два місяці.  Для того, щоб записатися ми пропонуємо людям заповнити Google форму, вказавши інформацію про себе, свої контактні дані, наявність дітей і тварин», - розповідає Євген Кузик. 
 
Посилання на Google форму для виїзду: