×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція «Голос» у ЛМР вимагає звільнити Сергія Шкарлета з посади Міністра освіти

Фракція «Голос» у Львівській міській раді вимагає звільнити Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки України та закликає депутатів Верховної ради підтримати відповідну постанову. Про це під час сесії Львівської міської ради повідомила Вікторія Христенко, голова комісії освіти та науки ЛМР

За її словами, передумовою такого звернення стали останні події, що пов’язані з виборами президента Києво-Могилянської Академії. Сергій Шкарлет перевищив свої повноваження, відмовившись визнавати результати виборів, тим самим порушив Закон. Такі дії чинного очільника МОН викликали шквал обурення серед студентства та громадськості.

2 лютого стало відомо про ще одне безпідставне рішення, що було ініційоване Міністерством науки і освіти України. Йдеться про реорганізацію Університету банківської справи шляхом приєднання його до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ані керівництво, ані колектив Університету банківської справи попередньо не повідомили про намір та причини прийняття такого рішення, що є грубим порушенням права на доступ до інформації.

«Ми підтримуємо вимоги студентства та засуджуємо дії МОН. Відтак Львівська міська рада закликає Кабінет Міністрів України та, зокрема, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля зробити подання про звільнення Сергія Шкарлета з посади Міністра освіти і науки. А голів депутатських фракцій та депутатських груп у Верховній Раді України, своєю чергою, закликаємо підтримати постанову про звільнення Сергій Шкарлета з посади очільника МОН», – наголосила Вікторія Христенко.

За її словами, наступний Міністр освіти і науки повинен бути взірцем академічної доброчесності, мати бездоганну репутацію та підтримку освітньої спільноти. Він повинен забезпечити реальний розвиток освіти, науки та інновацій відповідно до сучасних стандартів. 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.