×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Через недобросовісних водіїв на вулиці Бандери встановили стовпці та паркани» - Андрій Стець

Майже усі зелені острівці на вулиці Бандери за зиму водії перетворили на суцільне болото. Усе через автівки, які вони залишали на газонах. Відтак у “Львівавтодорі” згадали про перевірений метод боротьби із нечемними водіями і встановили на відремонтованій вулиці майже сотню нових стовпців та залізних парканів.

Але у мене, і у багатьох львів'ян є певні сумніви щодо встановлення аж такої великої кількості стовпців, а особливо залізних парканів. По-перше, багато стовпців розміщено поряд із деревами та велосипедними парковками, які й так виконують захисну функцію від машин. В таких місцях їх варто було б прибрати. По- друге, паркани не можуть з'являтися на дорогах в принципі — це погана практика, яку не використовують в Європі вже десятиліттями.

Водночас наголошую, що боротися з недобросовісними водіями потрібно не лише стовпцями. На вихідних звернувся в управління безпеки міста, аби на цій ділянці муніципали посилено вели роботу із водіями-порушниками.

 Якщо ж нічого не зміниться, окрім штрафу за неправильне паркування будемо ще й звертатись до суду, аби такі водії відповідали за пошкодження міського майна. Маємо у Львові викорінити звичку паркуватись на газонах.

Нагадаю, вулицю Степана Бандери відкрили наприкінці 2021 року.

Вартість реконструкції всієї ділянки — 209 млн грн. Ми не можемо закривати очі на подібні порушення, бо це коштує місто надто дорого.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.