×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Коли повноцінно запрацює електронний квиток? Та чому затримується видача електронних квитків для пільговиків?» - Ігор Зінкевич

Відповіді на ці питання намагались почути члени депутатської комісії транспорту Львівської міської ради.

Місяць тому стартувало впровадження автоматизованої системи проїзду, проте досі чимало пільговиків не отримали омріяну картку Леокарт, а у деяких маршрутках не працюють валідатори.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, якого ми запросили на засідання комісії, розповів, що на сьогодні видано 37 тисяч карток. Загалом отримано 106 тисяч заяв від мешканців. Крім цього, організовано централізовану подачу документів із шкіл і уже 28 навчальних закладів подали документи. Ще одним етапом видачі електронного квитка є механізм взаємодії з ОСББ, але він поки тільки напрацьовується.

Також директор ЛКП «Львівавтодор» повідомив, що над проектом працюють чеські спеціалісти, які мали до 15 березня завершити роботи. У зв’язку з різними подіями – поширенням коронавірусу, технічними проблемами, ескалацією на кордоні України, цей термін перенесено, і чехи на заклик свого уряду цими днями виїхали з України.   

План розгортання е-квитка, який наразі є, не можна вважати основним. Він не підписаний всіма сторонами, позаяк над проектом працює консорціум компаній Mikroelektronika  spol s r.o., SoftServe та ЛКП «Львівавтодор».

Як пояснив нам керівник «Львівавтодору», підрядник надсилав листи з проханням відтермінувати процеси з низки причин. Відтак наше протокольне доручення: надати комісії для вивчення всі листи від підрядників, в яких вони пояснювали причини затримки через форс-мажорні причини. А також скерувати на комісію стан виконання плану дій по кожному пункту. Нам пообіцяли, що впродовж двох тижнів буде погоджений новий графік. Але наразі не маємо відповіді громади, коли ж буде повноцінно працювати е-квиток, коли мешканці зможуть купувати абонементи та ними користуватись.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.