Версія для друку

"Лікарні Львова повинні стати сучасними та комфортними для пацієнтів"- Валерій Веремчук

Народна Самооборона Львівщини привезла цінні вантажі для лікарень Львова. Упродовж тижня команда волонтерів працювала у німецькому місті Бамберг, куди прибула на запрошення отця Bogdan Puszkar та організації Bamberg:UA.

Цього разу нас запросили, аби зібрати цінний гуманітарний вантаж з шести різних міст Німеччини. Відтак, попередньо до Львова прибули дві вантажівки із медичним та реабілітаційним обладнанням для відділення реабілітації Багатопрофільної клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги, що в Брюховичах. Окрім того, ми привезли до Львова унікальні багатофункціональні ліжка для реанімаційного відділення неврології в лікарню швидкої допомоги на вул. Миколайчука. Вартість одного такого ліжка становить понад 250 тисяч гривень. Окрім того, для реанімаційного відділення передали також візки, кушетки та інші необхідні меблі. Хочу наголосити, що усе нам вдалося передати безоплатно. Для міста це не коштувало жодної копійки бюджетних коштів!.

Увесь вантаж був розподілений між 3-ма лікарнями Львова: багатопрофільною клінічною лікарнею інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги", що у Брюховичах, лікарнею швидкої допомоги на вул. Миколайчука та дитячою міською лікарнею, що на вул. Орлика. А тепер у цифрах: 25 функціональних ліжок, 20 матраців, 16 тренажерів для реабілітації, 12 медичних приліжкових тумб, 12 кушеток, 156 одиниць меблів і ще багато важливого для пацієнтів, їхнього комфорту та покращення здоров’я отримали медзаклади.

Крім цього, нещодавно гуманітарний вантаж Народна Самооборона Львівщини передала для 5-ої міської лікарні Територіального медичного об’єднання 2 м. Львова. Вантаж прибув з Лейпцига. Це - сучасні механічні та електричні медичні ліжка, матраци, поручні для ліжок, приліжкові столики, постільна білизна та перев'язувальний візок.

Щиро дякую за допомогу Christopher Jöhren та його команді. Корпорації Meest за логістику перевезення та надійним партнерам з Lviv International Rotary Club Також щиро дякую лікарям за порятунок людських життів! Працюємо далі!

  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.