×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Полігон неподалік Львова має використовуватися для того, щоб львів’яни могли отримати навички володіння зброєю, – Віталій Троць

При розробці проєкту полігону потрібно першочергово акцентувати увагу на навчаннях в рамках тероборони, враховуючи напружену ситуацію на українських кордонах. Про це розповів Віталій Троць, голова фракції «Голос» у Львівській міській раді.

2 лютого депутати міської ради здійснили робочий виїзд у селище Великі Грибовичі, де Львів планує звести комунальний стрілецький полігон. Під його облаштування планують виділити 25 гектарів землі неподалік Грибовицького сміттєзвалища. Проєкт ухвали щодо зведення стрілецького полігону депутати розглядатимуть на найближчій сесії Львівської міськради.

На думку Віталія Троця, під час облаштування полігону потрібно акцентувати увагу саме на теробороні, щоб львів’яни могли отримати навички володіння зброєю та були готові захищати свою країну.

 «Для реалізації проєкту слід залучити фахівців, зокрема, військових, аби вони теж дали свої рекомендації», - зауважив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.