×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Час оголосити відкритий конкурс на посаду керівника управління освіти

Оголосити відкритий конкурс на посаду керівника управління освіти ЛМР та напрацювати Стратегію розвитку освітньої галузі – закликає депутатська комісія освіти і науки.

Як зауважила заступниця голови комісії освіти і науки, депутатка фракції ВАРТА Неля Васюта, упродовж минулого року робоча група працювала над розробкою Стратегії розвитку освіти Львівської громади. Однак цей процес з незрозумілих причин призупинився, незважаючи на сучасні проблеми, які чи не щодня постають перед навчальними закладами. Дистанційне навчання, висока захворюваність серед дітей через ковід, безпека в навчальних закладах, замінування – все це сучасні виклики, які вимагають оперативного реагування на них. Разом з тим, уже певний час посада керівника управління освіти вакантна. Наразі її займає виконуюча обов’язки начальника, яка суміщає дві посади, позаяк є ще начальницею відділу освіти Галицького та Франківського районів.  

«Це подвійне навантаження на одну людину не виправдане і не доцільне, - вважає заступниця голови комісії освіти і науки, депутатка фракції ВАРТА Неля Васюта . Немає людини відповідальної за всі процеси. Відтак ми просимо міського голову оголосити відкритий конкурс на посаду керівника освіти. Крім цього, раніше планувалось прийняти Стратегію розвитку освіти у 2021 році, однак документ досі не готовий, робочі групи не засідають. У документі мало б бути зазначено, як забезпечити безпеку дітей в школах та ДНЗ, який алгоритм дій при небезпечних ситуаціях. Також  важливо звернути більшу увагу на розвиток інклюзії, інтеграцію дітей з інвалідністю в освітній процес. Адже в деяких школах немає навіть пандусів та ресурсних кімнат".  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.