×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Чи буде стрілецький полігон на Грибовицькому сміттєзвалищі?

На “оглядини” потенційної території під стрільбище разом із командиром територіальної оборони Львівщини Валерієм Курко напередодні виїхали депутати Львівської міської ради, міські чиновники та представники львівських тирів. На зустрічі обговорили візуалізацію будівництва стрілецького комплексу на цій території, яка передбачає цілий комплекс із кількома різними стрілецькими зонами, зброярнею, санвузлами, паркінгами та іншою необхідною для стрільбища інфраструктурою.


“Територіальна оборона озвучила, що потребує ділянку під такі стрільбища і це — один із добрих варіантів, яке може надати місто. Тому депутати оперативно виїхали на місце, аби на власні очі подивитись, чи це можливо організувати його тут. На щастя, у всіх є розуміння, що Львову потрібен стрілецький полігон для навчання. І стрілецьких комплексів в ідеалі має бути декілька,” - говорить депутат ЛМР від Самопомочі Андрій Шевців, який був на зустрічі.


Питання про надання ЛКП “Спортресурс“ дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у с. Великі Грибовичі і на вул. Жовківській у с. Малехові та розроблення детального плану території буде винесене на розсуд депутатів на найближчу сесію ЛМР.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.