×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Коли відремонтують Трускавецьку у Львові?

За словами депутата ЛМР від Самопомочі Андрій Шевців, реконструкція Трускавецької мала відбутися у 2021 році, проте пандемія внесла свої корективи в міський бюджет. Тому коштів на Трускавецьку вистачило лише на розробку проектно-кошторисної документації. Відтак зараз є розроблений якісний проєкт реконструкції і він пройшов усі необхідні експертизи.

“Над проєктом добре попрацювали і він відповідає принципам сталої мобільності розвитку міста. Це означає, що весь вуличний простір раціонально розділений між усіма учасниками вуличного руху,” — коментує Андрій Шевців.

А саме:

  • проєктом передбачені широкі хідники (не менше 3 м)

  • велосипедні доріжки

  •  нормативна ширина смуг руху на проїзній частині

  •  озеленення

  • паралельне паркування вздовж вулиці (у всіх місцях, де це можливо).

  •  для безпеки пішоходів - контрастне освітлення та острівці безпеки на нерегульованих пішохідних переходах

  • для перерозподілу потоків на ключовому перехресті вул. Кн. Ольги - Трускавецька, проектантами запропоновано влаштування кільця, що дасть змогу «заспокоїти» рух в зоні перехрестя, що в підсумку, знову ж таки, – підвищить безпеку руху усіх його учасників.

Щодо термінів реалізації - то вулиця була внесена у список робіт на 2022 рік. Але депутатська комісія фінансів та планування бюджету на останньому засіданні виключила цей проект із бюджету.

"Сподіваюсь, що при перегляді бюджету колеги повернуться до цього питання.  Трускавецька - слабке місце нашого району, тому буду максимально відстоювати початок її ремонту у цьому році ," — підсумовує Андрій Шевців.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.