×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Чагарник між вул. Лінкольна - Липинського перетвориться на сквер – Володимир Марусяк

Велика земельна ділянка площею 1,6 га, розташована між вулицями Лінкольна, 10 - Липинського відповідно до плану зонування, відноситься до зони Р-3 - рекреаційні зони озеленених територій загального користування.

Щоб перетворити місцину на зручний та комфортний простір для відпочинку мешканців, депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Марусяк ще влітку скерував звернення у Шевченківську районну адміністрацію з проханням провести благоустрій території.

«Управлінці були не проти, навіть просили мерію надати ділянці статус парку, однак з’ясувалося, що через згадану територію прокладено головний колектор Львова - річки Полтви. Через збільшення опадів “Львівводоканал” розглядав можливість побудувати тут дублюючий колектор і таким чином зменшити навантаження на Полтву. До кінця 2021 року комунальне підприємство планувало провести техніко-економічне обстеження і тоді надати остаточну відповідь - будуватимуть додатковий колектор чи одразу облаштовуватимуть парк? Сьогодні у нас є всі шанси отримати чудову зелену зону", - розповідає Володимир Марусяк.

Напередодні профільна земельна комісія ЛМР погодила проект ухвали про затвердження Шевченківській РА проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки між вулицями Лінкольна, 10 - Липинського у постійне користування. Цей правовий крок дозволить районній адміністрації не лише зберегти та доглядати зелену зону, але й створити тут комфортне місце для відпочинку львів’ян.

Згодом, коли ухвалу погодять на сесії Львівської міської ради, депутати детальніше обговорюватимуть, яким має бути парк і яких зусиль необхідно докласти - переконаний депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.