×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рівень та умови освіти має бути однаковим у всіх навчальних закладах Львівської громади,- Володимир Марусяк

Зокрема, Грядівська гімназія Львівської міської ради цьогоріч отримає 11 комп’ютерів для забезпечення комп’ютерного класу. Кошти у сумі 176 тисяч гривень виділять з загального фонду вже найближчим часом, а закупівля комп’ютерів планується вже  весною, розповідає депутата фракції «Європейська Солідарність» Володимир Марусяк.

У бюджеті розвитку на 2022 рік передбачено фінансування капремонту частини даху та реалізації громадського проєкту щодо ремонту їдальні закладу. Прогнозована вартість ремонту покрівлі складає 300 тисяч гривень, а їдальні - 599,8 тисяч гривень.

«Але не всі проблеми навчального закладу вдасться вирішити найближчим часом. Кабінет інформатики також потребує капітального ремонту, про що я писав у своєму зверненні до управління освіти. Його стан можете побачити на фото з нашої зустрічі з директором гімназії ще восени минулого року. На жаль, у відповідь на моє звернення посадовці відповіли, що кошти на ремонт кабінету у цьому бюджетному році не передбачені. Це питання управлінці обіцяють вирішити у наступні бюджетні періоди»- Володимир Марусяк

Зараз у Грядівській гімназії відкрито 9 класів, навчається 157 учнів, працює понад 19 вчителів та 18 інших працівників. Всі вони заслуговують на гідні умови перебування в навчальному закладі і я радий, що ми нарешті почали над цим працювати. 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.