×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Важливо продовжувати процес затвердження меж парків і скверів Львова, – Андрій Дячишин

 

 У Львові створять два нових сквери. На засіданні комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради затвердили облаштування двох нових скверів у Личаківському та Шевченківському районах Львова. Про це повідомив депутат фракції «Голос» Андрій Дячишин.

 «Будь-яке затвердження переліку та меж скверів зараз є дуже важливим, бо ще з 2012 року більшість з них були непогодженими, хоча пройшли необхідні процедури. Радий, що ця ситуація змінюється, адже Львів потребує озеленення та облаштування нових місць для відпочинку та дозвілля львів’ян», – наголосив Андрій Дячишин.

 За його словами, сьогодні комісія розглядала у порядку денному понад 150 питань.

 Cеред іншого було затверджено:

▪ середній загальноосвітній школі № 100 міста Львова – проєкт землеустрою для надання земельної ділянки на вул. І. Величковського, 58 орієнтовною площею 4,5 га для будівництва та обслуговування закладу освіти;

▪ ЛКП «Зелений Львів» – проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Лісопарк «Погулянка», площею 99,912 га.

▪ межі скверів у Личаківському та Шевченківському районах – йдеться про облаштування двох скверів на вул. Томашівська – вул. Прокоповича, орієнтовною площею 0,85 га, та на вул. Тракт-Глинянський біля буд. № 139, площею 0,38 га.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.