×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Громадський простір на Калічій Горі

Депутат Львівської міськради від ЄС Сергій Івах сьогодні, 25 листопада на пленарному засіданні сесії ЛМР попросив відновити занедбану території і зробити там гарний простір для мешканців міста.

"На пленарному засіданні Львівської міської ради звернувся до міського голови з пропозицією відновити історичний квартал Каліча Гора з метою облаштування громадського простору.

 В центральній частині міста знаходиться занедбана територія обмежена вулицями Каліча Гора, Драгоманова, Поповича та Мартовича. На цій території десятки років пустує незадіяна будівля за адресою вул. Каліча Гора,5.

 Дана нежитлова будівля перебуває на балансі відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики.

Вважаю, що такі об’єкти не повинні роками пустувати, а використовуватись під заклади освіти. З кожним роком приміщення все більше  руйнується, у той час, коли в місті бракує шкіл і садочків", - йдеться у зверненні.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради