×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Влодко Лучишин просить розпочати перевірку дерев на аварійність із насаджень на території садків та шкіл

«Від падіння дерев гинуть діти. Так, минулого місяця у Кременчуці на території садка дерево впало на 4-річну дівчинку. На жаль, дитина померла. У Львові від сильного пориву вітрів 1 серпня буревій забрав життя двох молодих людей.  Беручи до уваги цей гіркий досвід та враховуючи, що міське управління екології нещодавно закупило унікальний томограф для виявлення аварійності дерева, було б доцільно провести перевірку дерев на аварійність у першу чергу на територіях дитячих садків та шкіл Львівської територіальної громади» - йдеться у зверненні депутата Лучишина, який водночас є головою екологічної комісії у Львівській міській раді.

Мова йде про спеціальний пристрій - томограф «Арботом», який за допомогою сенсорних давачів відтворює картину того, що відбувається всередині дерева: показує, де здорова деревина, а де є порожнини або деформації. Також він може спрогнозувати, в яку сторону дерево впаде у разі аварійності. На сьогодні Львів - друге місто в Україні, яке придбало такий пристрій для обстеження стану дерев.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.