×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Закликаю вжити заходів і притягнути до кримінальної відповідальності Остапа Стахіва - Ігор Шолтис

Ігор Шолтис, депутат "Голосу" у Львівській міській раді звернувся до Служби безпеки України у Львівській області з вимогою вжити заходів та притягнути до кримінальної відповідальності Остапа Стахіва, який систематично висловлюється проти вакцинації, поширює неправдиву та маніпулятивну інформацію про пандемію коронавірусу. Про це йдеться у зверненні депутата до начальника управління СБУ у Львівській області Івана Осипчука. 

У зверненні йдеться про те, що Остап Стахів створює і поширює неправдиву інформацію про пандемію коронавірусу і вакцинацію, а також організовує несанкціоновані мітинги на території Львова, що порушують карантинні обмеження та спрямовані на дестабілізацію безпекової ситуації на Львівщині. "Своєю діяльністю Остап Стахів вчинив дії, які підпадають під порушення ст. 293, ст. 295, ст. 296 КК України та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій", — йдеться в зверненні. 

 На думку Ігоря Шолтиса, антивакцинаторська діяльність Стахіва проводиться разом з громадянами України, які поширюють дестабілізуючі настрої і орієнтуються на експансивну політику Російської Федерації на території України. Відтак є підстави вважати, що він вчинив дії, які порушують ст. 109, ст.110 ККУ.  

 "Закликаю вас вжити заходів та притягнути до кримінальної відповідальності Остапа Стахіва, тим самим врятувавши сотні життів українців", — наголосив депутат. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.