×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Жодних змін без погодження з підприємцями: детальні плани у Львові мінятимуть по-іншому

Вчора у міській раді відбулась перша зустріч новоствореної робочої групи щодо узгодження інтересів господарювання під час розробки містобудівної документації у Львові, яку ініціювала депутатка та очільниця фракції Самопоміч у Львові Вікторія Довжик

Що змінюється? Відтепер, як тільки користувач земельної ділянки звертатиметься до міської ради про зміну детального плану у Ратуші буде збиратися ця робоча група. Кликатимуть на зустріч усіх: власника, який прагне змін, його сусідів-підприємців, управління архітектури, земельників, представників містопроекту і навіть управління екології, яке в останній момент теж не може “випросити” вберегти старе дерево чи передбачити громадський простір на "новому плані”.

"Чому ми це робимо? Переконана, усі дотичні до зміни детального плану мають засідати ДО ТОГО, як розробник візьметься за роботу, а НЕ ПІСЛЯ ТОГО, як зону промисловості вже перемалювали під житло і ці зміни залишилось лиш формально погодити на громадських слуханнях, які часто відбуваються у “колі своїх”," - говорить Вікторія Довжик.

Вчора ж у широкому форматі ми почали обговорювати зміни, які стосуються підприємців вулиць Городоцької, Промислової, Жовківської, а також Залізничної та Богданівської.  Відтак, і замовники, і проектанти, чітко почули вимоги підприємців.

До складу цієї робочої групи включили депутатів з комісії підприємництва та інвестицій, яку очолює депутатка Самопомочі Оксана Динік.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.