×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роботи на об’єктах у Винниках відновлять уже наступного тижня, — Віталій Троць

Бюджетна комісія погодила кошти, що дозволять відновити роботи на об’єктах у Винниках вже наступного тижня — про це розповів Віталій Троць, голова фракції «Голосу» у Львівській міській раді, заступник комісії фінансів та планування бюджету ЛМР.

За його словами, відновлення незавершених робіт по об'єктах Винниках разом з іншими депутатами від Личаківського району добивалися майже рік. Частина робіт вже триває, частину розпочнуть за тиждень.

«Бюджетна комісія Львівської міської ради погодила кошти на будівництво та капітальний ремонт каналізації у Винниках у розмірі 10,9 мільйонів гривень та капітальний ремонт доріг у Винниках у розмірі 17 мільйонів гривень», — розповів депутат.

▪ На будівництво побутового каналізаційного колектора по вул. Івана Франка у місті Винники передбачено 300 тисяч гривень, нове будівництво каналізаційного трубопроводу по вулиці Ломоносова у Винниках — 5 мільйонів 202 тисячі 832,40 гривень.

▪ Нове будівництво каналізаційного трубопроводу від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Забава у місті Винники — 2 мільйони 325 тисяч 759,64 гривень.

▪ Капітальний ремонт побутової каналізації по вулиці Калнишевського у місті Винники — 3 мільйони 97 тисяч 130 гривень.

▪ Капітальний ремонт дороги по вулиці Івана Франка у місті Винники — 15 мільйонів 9 тисяч 241 гривня .

▪ Капітальний ремонт по вулиці Ломоносова в місті Винники (коригування) — 500 тисяч гривень .

▪ Капітальний ремонт дороги по вулиці Калнишевського у місті Винники — 1 мільйон 573 тисяч 620 гривень .

«Важливо, щоб інфраструктура у Винниках розвивалася тими темпами як це було в попередні роки», — наголосив Віталій Троць.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.