×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У ЛМР повинна бути посада керівника з цифрової трансформації, CDTO, — Олекса Возняк

У Львівській міській раді має з'явитися посада керівника з цифрової трансформації, CDTO — на цьому наполягає фракція «Голосу». Це має бути окрема людина, яка системно займається питаннями цифровізації і формує бачення, відтак рухає раду вперед. Про це заявив Олекса Возняк, депутат «Голосу», член комісії  підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини, під час години запитань до міського голови.

«У міської ради Львова відсутнє комплексне бачення того, як розвивається ІТ. В окремих підрозділах є свої ІТ-системи, які погано в'яжуться до купи. Міські дані зберігаються на серверах підрядників невідомо де. Виникають труднощі у впровадженні електронного квитка — база даних зупинок громадського транспорту знаходиться не в міських руках. З вини підрядника взимку не працювала система, яка мала відслідковувати рух снігоочисної техніки.

Має бути людина, яка системно займається цими питаннями і формує бачення, рухає раду вперед. Це має бути окрема людина. Переформатування посадових обов'язків вже існуючих заступників міської голови призведе до того, що система працюватиме по залишковому принципу», — наголосив Олекса Возняк.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.