×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Маршрутки до Рясного їздять лише до 20:00 вечора, це неприпустимо! - Роман Дуда

Вчора, 16 вересня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутат від Європейської Солідарності Роман Дуда звернувся до міського голови Львова із проханням вирішити проблему транспортного сполучення у мікрорайоні Рясне. 

Станом на сьогодні пасажирське сполучення з Рясне забезпечують три маршрути: автобуси 6А, 47 і маршрутка №11. 

«Автобусні маршрути 6А і 47 закривають напрямок центральної частини міста та Сихова і курсують до 21.30 вечора. 

Маршрутка №11 курсує з Рясного на Сихів через вулиці Виговського і Хуторівку, що забезпечує сполучення з аеропортом та оптовим ринком Шувар, але їздить вона лише до 8:00  вечора і має в русі 2-3 машини, що означає, що час її очікування складає від 20 хвилин до однієї години. Це багаторічна і наболіла проблема в Рясному. І це неприпустимо», - розповів Роман Дуда.

За його словами, багатотисячний мікрорайон просто відірваний сполученням віж інших районів Львова, а у вечірній час з 21:30 мешканці Рясного взагалі вимушені користуватися послугами таксі. 

У червні цьогоріч Управління транспорту оголосило конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,  які передбачають сполучення мікрорайону Рясне зі стратегічними об’єктами міської інфраструктури.

30 маршрут забезпечив би доїзд до Львівської Політехніки, Податкової, Українського католицького університету, Нового Львова.

12 маршрут - до лікарні швидкої допомоги, дитячої лікарні, до автовокзалу «Північний».

Однак конкурс не відбувся, мешканці Рясного й надалі залишаються з невирішеною проблемою сполучення.

Депутат Дуда звернувся до виконавчих органів влади з проханням продовжити час роботи маршрутів до 23.00 години вечора, а на маршруті №11 збільшити кількість машин.

Він додав, що щодо стратегічних маршрутів 12, 30 і  які оголошені в конкурсі, управлінню транспорту необхідно розглянути можливість укладання тимчасових угод з перевізниками та забезпечити мешканців Рясного нормальним транспортним сполученням з іншими мікрорайонами.

«Такий крок суттєво розвантажить існуючі маршрути, а люди зможуть відмовитись від особистого транспорту - маючи впевненість в можливості повернутися додому до 23:00 години вечора», - резюмував депутат.

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.