×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді обговорять повернення нічних автобусів

Маємо усі підстави, аби розглянути питання відновлення нічних автобусів у Львові, адже літо минуло, відпустки закінчилися, до Львова повернулися студенти!

Що потрібно для перезапуску автобусів, скільки коштуватиме проїзд та чи мінятимуться  маршрути - все це обговорять між собою 27 вересня керівник Управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, заступниця міського голови Ірина Маруняк та транспортна депутатська комісія, зокрема депутат від Об'єднання “Самопоміч” Андрій Стець, який підняв це питання.

“Спілкуюся із мешканцями Львова на депутатських прийомах, зустрічах, запит на громадський нічний транспорт у нашому місті є. Якщо матимемо чіткий графік та маршрути, то люди користуватимуться ними. Адже це значно економніше, аніж таксі,” - говорить Андрій Стець.

Водночас у міській раді наголошують, якщо у Львові погіршиться ситуація із кількістю хворих на ковід, питання громадського транспорту доведеться переглянути. І мова не лише про нічні автобуси

Більше новин - на сторінці фракції: https://www.facebook.com/samopomich

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.