×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Уроки онлайн раз на тиждень: для чого це школі?

З початком нового навчального року частина львівських шкіл ввела нову практику введення уроків -  класам запропоновано вчитися один день на тиждень дистанційно.

Кому з цього користь: школі, учням, батькам чи лікарям? Пояснює заступник голови депутатської комісії з освіти Андрій Закалюк, який одночасно є директором ліцею «Львівський».

«Учні та вчителі вже добре знають, що таке дистанційне навчання - ми вчились у такому режимі кілька місяців. Гарантувати, що цього не повториться, не може ніхто. Тож ми повинні бути готовими до такого формату - готові як учні, батьки, так і школа! Ми зробили висновки з попереднього року і хочемо налагодити такий формат роботи. Але тут важливо, аби батьки зі свого боку теж були включені у процес. Що маю на увазі - якщо вам не зрозуміло чи ви незадоволені тим, як вашій дитині подано інформацію чи як її оцінюють - звертайтеся до класного керівника чи директора закладу. Підіймайте це питання разом із батьками та вказуйте на слабкі місця організації процесу. Бо тільки так можна вдосконалити онлайн-навчання.

Також наголошую, що онлайн-навчання раз на тиждень проводиться за ініціативи окремих навчальних закладів спільно з погодженням батьків - це не є вказівкою «згори». Тобто навчальний заклад є автономним і може приймати такі рішення.

Важливо також, що така практика пропонується здебільшого для учнів старших класів. Початкова школа мала б вчиться у приміщенні школи», - підсумовує депутат Львівської міської ради від Самопомочі Андрій Закалюк.

Водночас аби уникнути запобігання скупчення учасників освітнього процесу, навчальні заклади міста повинні розпочинати уроки для різних класів у різний час.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.