×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дерева, які висадив львівський підприємець на Рясне-1 - будуть збережені! - Влодко Лучишин

Депутатська комісія з екології погодила створити у Львові зелений острівець посеред промзони. Депутати одноголосно підтримала проект рішення "Про збереження і утримання зелених насаджень спеціального призначення на територіях об’єктів транспорту та промисловості на вул. Шевченка, 315 (промзона Рясне).

На Рясне - 1, нагадаємо, підприємець понад двадцять років за власні кошти висаджує біля своєї роботи рідкісні кущі та дерева та доглядає прилеглу територію. За цей час там виріс справжній ботанічний сад,  доступний для усіх місцевих жителів.

«Визнати цю територію сквером у міській раді не можуть, бо, банально, не може сквер перебувати у промзоні. Відтак ми мали сформулювати це так, аби і не суперечило закону, але щоб збереглась суть, для чого ми це робимо! Всі дерева, які чоловік висадив - будуть офіційно захищені. Наша комісія це підтримала одноголосно і сподіваюсь депутати на сесії підтримають його також», -  говорить голова профільної комісії депутат від Самопомочі Влодко Лучишин.

Дивовижну історію небайдужості підприємця Об'єднання “Самопоміч” описувало тут: https://www.facebook.com/samopomich/posts/4659837237400370

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.