×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Відремонтований хідник, освітлення та озеленення повинні бути не тільки там, де люди живуть, а й там, де працюють

У Львові активно облаштовують промзони. Спільно із бізнесменами території біля їх підприємств прагнуть зробити затишними. Зараз голова фракції Самопомочі у Львівській міській раді Вікторія Довжик, яка водночас є радницею міського голови з економічних питань, має безліч зустрічей із підприємцями з Мотозаводу. Разом напрацьовують концепцію розвитку їх зони!

«На цій території працює понад сотню підприємців - від виробників кераміки до зовсім маленьких підприємств. І кожен як знає, так собі і господарює, хтось доглядає за територією, висаджує дерева та квіти, а хтось навіть не може прибирати тротуар біля свого магазину. Тому разом із виробниками та бізнесменами створюємо  концепцію цієї зони - аби територія була затишна та не вибивалась із загальної картинки», - пояснює Вікторія Довжик.

Нагадаємо, у Львові діє програма Перспективна програма розвитку промислових зон. Програма містить перелік заходів промислових зон, що повинні створити сприятливі умови для їх функціонування: облаштування сучасної інженерно-транспортної, логістичної та ін. інфраструктури, впорядкування містобудівної документації, освоєння земельних ділянок та їх інвестиційна промоція.

Більше інформації - на сторінці Об'єднання Самопоміч - Львів https://www.facebook.com/samopomich

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.