×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці села Воля-Гомулецька змушені добиратися до Львова пішки - Володимир Марусяк

Під час пленарного засідання сесії міської ради депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Марусяк звернувся до міського голови з проханням невідкладно вирішити питання щодо сполученням між селом Воля-Гомулецька та містом Львів.

«До мене звернулись мешканці села Воля-Гомулецька, яке входить до Львівської міської територіальної громади, щодо затвердження нового маршруту N 63. Власне цей маршрут стане єдиним маршрутним сполученням між селом Воля-Гомулецька та містом Львів. І хоч напередодні Рішенням Виконавчого комітету було затверджено цей маршрут, Управління патрульної поліції відмовило у погодженні паспорту маршруту No 63 у зв'язку із зауваженнями до паспорту та помилкою при виготовлені», - розповідає депутат Володимир Марусяк.

За його словами, минуло вже три місяці, але автобусний маршрут N 63 ще перебуває на стадії погодження. Через зволікання у погодженні маршруту, мешканці села змушені кожного дня долати декілька кілометрів для того, щоб дістатись міста Львова.

«На мої депутатські звернення щодо проблеми мешканців села Воля-Гомулецька я отримав у відповідь інформацію про те, що до вирішення питання погодження автобусного маршруту N 63 село Воля-Гомулецьке буде запезпечене маршрутом N 22, відповідно до Рішення виконавчого комітету, яким змінено курсування автобусного маршруту до села Гряда через село Воля-Гомулецька.

Разом з тим, перевізник на маршруті N 22 регулярно порушує затверджений графік руху, в деякі дні автобус на маршруті відсутній. Я сьогодні прошу невідкладно вирішити погодження автобусного маршруту N 63. А крім того, Вирішити питання щодо накладання штрафних санкцій та розірвання договору з перевізником на маршруті N 22», - запевнив Володимир Марусяк.
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.