Версія для друку

Якщо виконавчі органи не планують врегульовувати правила для забудовників, це буде їх відповідальність, — Віталій Троць

Минулої сесії депутати «Голосу» озвучили звернення про необхідність створення робочої групи по напрацюванню прозорих правил для забудовників. Якщо виконавчі органи вважають існування такої робочої групи недоцільним і не планують її організовувати, це буде їх відповідальність перед львів'янами, — про це під час засідання Львівської міської ради заявив Віталій Троць, керівник фракції «Голосу» у ЛМР.

Коли ми спілкуємося з мешканцями в різних районах міста, дуже важко пояснити людям, коли і яким чином у них з'явиться соціальна інфраструктура. Ми можемо дописувати до ухвал по 30 пунктів і зобов'язувати інвестора до певних змін, але під цим немає ніякого законодавчого зобов'язання. Тому що чинним законодавством такі зміни не передбачені”, — наголосив він.

За словами Віталія Троця, на засіданні Львівської міської ради 20 травня 2021 року депутат «Голосу» Андрій Дячишин виступив зі зверненням створити робочу групу і напрацювати прозорі правила для всіх забудовників, які хочуть щось будувати у Львові. “Немає чітких прозорих правил”, — наголосив очільник фракції. 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.