×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Заказник «Лісопарк «Рудне» повинен бути захищений від забудови і отримати технічну документацію - Ольга Посипанко

Сьогодні, 17 червня, Львівська міська рада затвердила передавальний акт Рудненської селищної ради Залізничного району м. Львова та стала правонаступником її майна, активів та зобов’язань.

Про це розповіла депутатка ЛМР від Європейської Солідарності Ольга Посипанко.

За результатами роботи ліквідаційної комісії та інвентаризації передані будівлі, споруди, дороги, зупинки, мережі зовнішнього освітлення, дорожні знаки, машини й обладнання, дитячі і спортивні майданчики, стадіон, інвентар, обладнання, систему відеоспостереження, а також ПКД, експертизи, документацію тощо. 

"Озвучила дві важливі речі, які вкрай важливі для громади, і які не відображені в додатку до ухвали:

1. Передачу на баланс департаменту містобудування та архітектури проекту ДПТ на лісопаркову зону - заказник місцевого значення «Лісопарк Рудне».
Детальний план був затверджений РСР без самого додатку. За результатами слухань ДПТ не зрозуміло, чи були внесені озвучені правки, а депутатам РСР проект ДПТ на голосування поданий не був. Відсутність ДПТ ймовірно затримує виготовлення документації (кадастрового номера) на ліс.

2. Передачу на баланс ЛМКП «Львівводоканал» безгосподарних каналізаційних мереж від СЗШ 74 до старих очисних споруд в районі озера-лісу.
Нагадаю, що на усунення останнього пориву каналізації на вул.Лісній, яка не перебуває на балансі, був витрачений місяць часу і задіяння великого кола посадовців і виконавців. Переконана, за мережі повинні відповідати служби міста", - наголосила Ольга Посипанко.

Ухвалу міські обранці прийняли із правками, і від сьогодні усю відповідальність за життєдіяльність та утримання споруд селища несе ЛМР та її виконавчі органи.

Так само віднині відсутні перешкоди щодо реалізації важливих проектів в Рудно - виготовлення документів на лісовий заказник, спортивний майданчик в районі стадіону Лісок, продовження робіт з водопостачання, будівництва КНС тощо.

Ольга Посипанко також наголосила на дискусійному питанні щодо історичної назви селища РуднО, яка в певний період була змінена на РуднЕ. Вона наполягла, щоб міська рада дослухалась до думки громади та звернулась ВРУ щодо повернення історичної назви селищу.


Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/