×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів офіційно отримає у комунальну власність Будинок культури "ЛОРТА" – Уляна Пак

Сьогодні, 17 червня, під час пленарного засідання сесії Львівської міськради депутатський корпус проголосував за надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну Будинку культури "ЛОРТА", про це розповіла депутатка фракції «Європейської Солідарності» Уляна Пак.

«Ще влітку минулого року, під час концерту до Дня Незалежності України, разом з громадою нам вдалося зібрати декілька сотень підписів львів’ян для збереження цього Будинку культури. Щоб його не продали і не забудували. А сьогодні рішення, якого львів’яни чекали більше 10 років, стало реальністю!
Дякую усім, хто весь цей час долучався і допомагав, особливо небайдужим мешканцям Залізничного району, нашому депутату Верховної ради Миколі Княжицькому за численні звернення та постійну підтримку, а також моєму колезі депутату Назару Бербеці і всім, хто сьогодні проголосував «За»! Попереду ще довгий шлях, але я переконана, що цей Будинок культури знову стане культурно-мистецьким центром як для мешканців Залізничного району, так і всіх львів'ян», - прокоментувала депутатка «ЄС» Уляна Пак.

Прийнятою ухвалою мерія дала згоду на прийняття у комунальну власність Будинку культури «ЛОРТА» і таким чином запустила початок усіх юридичних процедур.
Йдеться про будівлю площею 5787,9 на вул. Ряшівській, 2, яка дотепер належала держзаводу «ЛОРТА», підпорядкованому «Укроборонпрому». В ухвалі передбачено, що в подальшому продавати цей об’єкт заборонено.
По завершенню всіх процедур у Будинку культури «ЛОРТА» збираються створити освітній молодіжно-дитячий центр. Скільки коштів у це потрібно буде вкласти, наразі ще не відомо.
Додамо, що Палац культури і техніки заводу «ЛОРТА» створили у 1982 році.

 Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.