×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати погодили фінансування турніру зі стрільби з лука “Золота осінь 2021“ - Лейла Мелесова-Вальчак

Сьогодні, 17 червня, депутати підтримали проєкт ухвали “Про затвердження Програми з організації та проведення Міжнародного турніру зі стрільби з лука “Золота осінь 2021“.
На неї з міського бюджету виділять півмільйона гривень. Про це розповіла голова комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків, депутатка ЛМР від Європейської Солідарності Лейла Мелесова-Вальчак.

Програма передбачає популяризацію стрільби з лука в громаді, залучення дітей та молоді до участі у заняттях цим видом спорту, промоцію Львова та підвищення іміджу міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях, як міста, у якому зародилася світова стрільба з лука, та у якому проводять масштабні міжнародні змагання із залученням широкої аудиторії учасників та глядачів.

"На програму ми на коміісії погодили виділити 500 тисяч гривень.
Насправді це дуже добре, що спорт повертається до звичного життя після тривалої перерви , у зв‘язку із пандемією, потрібно підтримувати такі традиційні турніри , а також розвивати та масштабувати.
Тішить, що нарешті вболівальникам та глядачам вже дозволено спостерігати за такими турнірами наживо", - розповіла Лейла Мелесова-Вальчак.

Цьогоріч Міжнародний турнір зі стрільби з лука “Золота осінь 2021“ буде 58-м та присвяченим 90-річчю заснування Всесвітньої федерації стрільби з лука у Львові у 1931 році. На цей турнір запрошені президенти та представники міжнародних федерацій країн-співзасновників Міжнародної федерації стрільби з лука (FITA). 
 
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/
 
 
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.