×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Голос» підтримує медреформу у Львові, але наполягає на розробці розроблення комплексної стратегії

Фракція “Голосу” у Львівській міській раді підтримує чимшидше впровадження медичної реформи у Львові, проте наполягає на тому, щоби будь-яка реорганізація медичних закладів відбувалася після затвердження комплексної стратегії медицини Львова.

В час епідемії коронавірусу питання медицини потрібно вирішувати швидко і рішуче. 

Фракція “Голосу” підтримує початок проведення реформи, але наполягає на тому, що будь-яка ліквідація медичних закладів має відбуватися після розроблення стратегії медзакладів Львова, яка має бути розроблена в найкоротший термін із залученням міжнародних експертів. Стратегія має бути комплексна і давати відповіді на всі питання.

«Ми зараз робимо перший крок і не маємо чіткої визначеності в тому, що далі. Потрібно дуже багато попрацювати за літо, щоби ця стратегія була повноцінною. І я прошу для написання стратегії залучити львівських експертів, наприклад, Івана Фуртака.  

У стратегії ми обов'язково повинні врахувати думку медиків. Наразі бачення було про те, куди рухатись лікарням і як їм розвиватись. Маємо передбачити напрямок, куди рухатись лікарям і як їм розвиватись в межах стратегії. Бо кожна стратегія має враховувати команду» — Вікторія Христенко, депутатка ЛМР, голова комісії освіти і науки.

Лише після затвердження стратегії може розпочатись юридичний процес реорганізації медичних закладів. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.