×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Там вже травмувалися люди, чого ми ще чекаємо? - Юрій Ломага про ремонт в Лисиничах

Сьогодні, 17 червня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутат фракції «Європейська Солідарність» Юрій Ломага звернувся до міського голови з проханням дати доручення провести невідкладний ремонт бетонних плит на на перетині вулиць Винниківської та Шевченка у с. Лисиничі. Щодня мешканці та гості села Лисиничі наражаються на небезпеку, розповідає депутат.

«Днями я провів особистий прийом громадян у селі Лисиничі. Проблема ремонту бетонних плит по вул. Винниківська та Шевченка не вирішувалася 20 років.
На перетині вулиць є рів для стічних вод, який був накритий бетонними плитами та використовувався мешканцями як хідник. З плином часу бетонні плити розламались та станом на сьогодні становлять небезпеку для мешканців. Траплялися, крім того, непоодинокі випадки травмування мешканців села».

За словами ініціативної групи мешканців села, дорога перебуває на балансі ДП "Львівський облавтодор",  яке не реагує на звернення мешканців щодо ремонту.

«Відомо, що там вже травмувалися люди. Чого ми ще чекаємо? Поки трапиться трагедія? Я особисто триматиму це питання на контролі. Докладу зусиль, аби за змінити ситуацію!», - додав Юрій Ломага

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.