×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Міськрада проголосувала за нові правила ваучерної підтримки бізнесу, які відстоював «Голос»

Сесія Львівської міської ради підтримала положення по ваучерам — “за” відповідну ухвалу проголосували 49 депутатів. 

Тепер має бути сформована конкурсна комісія з представників виконавчих органів та бізнесу, яка відбере найкращі пропозиції проєктів. В липні має відбутися перший конкурс. 

“На жаль, в текст ухвали, яка була винесена на голосування в сесійній залі, з технічних причин не увійшли пропозиції «Голосу» щодо того, що оцінювання заявок, які подані на конкурс, мають проводити не чиновники з департаменту економіки, а незалежні фахівці з числа членів конкурсної комісії. Добре, що вчасно виявили, довелось вносити остаточні точкові зміни в ухвалу безпосередньо в сесійні залі перед голосуванням з голосу”, — прокоментував Олекса Возняк, депутат «Голосу» у Львівській міськраді, член комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини.

Нагадаємо, в червні в оновленому положенні про ваучери врахували зауваження та правки, ініційовані представниками «Голосу». Зокрема забрали фокус суто на товаровиробниках, дозволили ваучери для сервісних компаній, виокремили критерії оцінювання проектів та описали цілі, на які можуть використовуватись ваучери. Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини підтримала оновлене Положення про надання маркетингових ваучерів. 

Ваучери передбачаються по трьох напрямках — на участь у виставково-ярмаркових заходах, на енергозбереження і на розвиток. 

Раніше за ініціативи «Голосу» в бюджет заклали на ваучери 1,3 мільйони гривень. Ваучери як механізм допомоги малому бізнесу були програмним пріоритетом «Голосу».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.