Версія для друку

Члени комісії фінансів погодили внесення змін до титульних списків районних адміністрацій

На комісії фінансів та планування бюджету депутати розглянули титульний список капітального ремонту доріг та тротуарів, дворів Шевченківського району.

Як повідомила голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах, до попереднього титульного списку внесено ще два об’єкти, де мешканці готові до співфінансування. Це вул. Шевченка, 358 б та 386.

«На попередній зустрічі з депутатами Шевченківського району ці об’єкти погоджені. Щодо титульного списку утримання і розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури. До попереднього списку на 8 млн грн в нас додались об’єкти на вулиці Шевченка, 370-372, Золота, Тичини, Б.Хмельницького, Величковського, Загірного і дві вулиці у Брюховичах».

Також члени комісії погодили капітальний ремонт доріг та тротуарів Франківського району.

Голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин зазначив, що для Франківської адміністрації було додатково виділено 5 млн грн. «Відповідно, ми пропонуємо включити до переліку два об’єкти – капітальний ремонт доріг та тротуарів на вул. Котка та В.Великого 28-36».

Крім цього депутати заслухали титульні списки Залізничного району. На Залізничну районну адміністрацію було виділено додатково  10 млн грн. З них 5 млн грн скерували на Залізничну адміністрацію: 2 млн грн на вул. Папоротну, 1 млн на тротуар на вул.Яворницького, 2 млн грн на вул. Патона. Решту - 5 млн скерували на Львівську МТГ, 3 млн грн – на Рудно, 2 – на Рясне-Руське.

За словами члена бюджетної комісії Володимира Гоя, також комісія погодила зміни до збору коштів за паркування в центральній частині Львова.

«Згідно із змінами, збільшено кількість місць для паркування. Оплата від 5 до 30 грн. Мешканці, які проживають поруч, люди з інвалідністю, учасники бойових дій матимуть пільгу у 3 грн».

До переліку спеціальних земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів, пропонується додати: вул. Т. Шевченка, 1  - 6 місць; вул. М. Глінки, 7, 9 – 14 місць; вул. Т. Шевченка, 1 – 3 місць; вул. К. Левицького – 19 місць.

Водночас члени комісії фінансів не підтримали початок нових ремонтних робіт у лікарні швидкої допомоги та побудову вертолітного майданчика.

«Ми підтримали частково зміни до бюджету, але знову починати ремонти у лікарні, даючи їм всього 500 тис грн на об’єкти, не доцільно. На початку формування бюджету розвитку ми відклали ці питання, бо є нагальніші питання, потреби  - ШВЛ, кисневі станції. Оскільки ми беремо нові кредити, то комісія не бачить, звідки ми візьмемо кошти на нові ремонти» - зауважив Володимир Гой.