×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівську територіальну громаду визначено правонаступником майна, прав та обов’язків територіальних громад, включених до Львівської міської територіальної громади

На позачерговому пленарному засіданні 1-ї сесії Львівської міської ради депутати затвердили проєкт ухвали «Про функціонування Львівської міської територіальної громади».

Як повідомила в.о.директора департаменту містобудування Львівської міської ради Наталя Алєксєєва,  мета ухвали – вирішення нагальних, поточних завдань перехідного періоду поки формується Львівська міська територіальна громада.

Як йдеться в ухвалі, з метою організації функціонування Львівської територіальної громади у перехідний період, а також для фінансового, матеріально-технічного забезпечення та контролю за діяльністю підприємств, установ і організацій на території населених пунктів, що увійшли до складу Львівської територіальної громади, міська рада ухвалила:

визначити Львівську територіальну громаду правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, територія яких включена до території Львівської міської територіальної громади, а саме Брюховицької, Винниківської, Рудненської, Грибовицької (Жовківський район), Грядівської (Жовківський район), Дублянської міської ради (Жовківський район), Зашківської (Жовківський район),  Малехівської (Жовківський район), Лисиничівської (Пустомитівський район), Рясне-Руської (Яворівський район).

Також в ухвалі зазначено встановити, що чинні у 2021 році бюджетні програми, затверджені ухвалами міської ради, поширюють свою дію та є обов’язковими до виконання на території всіх населених пунктів, що увійшли до складу Львівської міської територіальної громади. 

Також даним проєктом ухвали пропонується встановити, що районні адміністрації здійснюють свої повноваження на території таких населених пунктів, що увійшли до складу Львівської міської територіальної громади:

- Залізнична районна адміністрація – на території смт. Рудно, с. Рясне-Руське та с. Підрясне.

- Личаківська районна адміністрація – на території м. Винники, с. Лисиничі та с. Підбірці.

-  Шевченківська районна адміністрація – на території м. Дубляни, с. Ситихів, с. Малі Підліски, смт. Брюховичі, с. Малехів, с. Великі Грибовичі, с. Малі Грибовичі, с. Збиранка, с. Гряда, с. Воля Гамулецька, с. Завадів, с. Зашків та с. Зарудці.

У ході обговорення було подано ряд пропозицій до ухвали. Зокрема, в пункті 1 доповнити словами «у відповідності до закону України «Про місцеве самоврядування», у п.3 першу частину викласти у такій редакції «до затвердження структури виконавчих органів ради, кількісного і персонального складу виконавчого комітету не пізніше 5 лютого 2021 року».

Також доповнено проєкт ухвали п.4 «рекомендувати Львівському міському голові до 25 січня 2021 року подати пропозиції щодо структури виконавчих органів рад, кількісного та персонального складу виконавчого комітету, а також пропозиції щодо організації діяльності ради».