×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Петиція «Зупинити варварську обрізку дерев у Львові» за одну добу набрала необхідних 500 голосів на підтримку

Маємо новий рекорд по часу збору необхідних 500 голосів за електронну петицію! Лише доба знадобилось ідеї «Зупинити варварську обрізку дерев у Львові», яку подав цілий колектив авторів - екологів та урбаністів. 

Про це повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка.

Отож, ця петиція передбачає:
1. Розробити локальний нормативний документ щодо порядку закупівлі послуг з обрізки, контролю якості наданих послуг та відповідальності замовника і виконавця за порушення. 

  1. Провести навчання і сертифікувати арбористівдля проведення санітарної обрізки дерев і допускати лише навчених людей до обрізки. 
    3. Створити систему збору і переробки осіннього листя, зручну та вигідну насамперед для тих, хто листя збирає. 
    4. Налагодити комунікацію ЛМР з мешканцями з питань озеленення: інформувати про плани щодо обрізок, пропагувати цінність міського озеленення та правильні підходи до утримання. 
    5. Розробити і затвердити програму догляду і спостереження дерев, топінг на яких вже проведено. 
    6. Провести відкритий і публічний конкурс на посаду керівника відділу екології. Кандидати мають публічно представити власне бачення розвитку озеленення та охорони довкілля в місті.

Загалом зараз дві петиції зібрали необхідну кількість голосів, - інформує начальник відділу громадського партнерства. Петиція № 2 – це «Прохання про відміну ухвали №4803 від 04.04.2019 «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом в тимчасових спорудах». Автори петиції вважають, що ця ухвала позбавляє сотні підприємців, ФОПів засобу до існування, змушує закривати магазини (особливо, пивні) (загалом тисячі людей будуть позбавлені роботи), і місто втрачає величезні кошти, бо зменшуються суми сплати акцизного податку, податків, які сплачують за працівників тощо.

Тепер, як розповів Орест Файфурка, управління «Секретаріат ради» підготує відповідні проекти ухвал, для розгляду електронних петицій депутатським корпусом Львівської міської ради. Автори петицій будуть запрошені до виступу на пленарному засіданні. У разі підтримки петицій депутатами, профільні виконавчі органи підготують дорожню карту щодо втілення ідеї в життя.