×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Голосуючи за громадський бюджет Львова, сихівчани залучили близько 7,6 млн гривень на розвиток свого району

7 лютого в Центрі Довженка відбулася зустріч «Перспективи розвитку Сихова. Влада, громада і бізнес. Взаємодія для розвитку», під час якої говорили про сучасний стан та перспективи наймолодшого району Львова.

Серед учасників зустрічі - заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк, голова правління ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» Тарас Репицький, виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників Юрій Мартинюк, керівник ГО «Кращий Сихів» Наталія Піпа тощо.

Начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський в рамках зустрічі «Перспективи розвитку Сихова. Влада, громада і бізнес. Взаємодія для розвитку» розповів про громадські ініціативи, плановані та реалізовані проекти в контексті Громадського бюджету Львова, основну увагу зосередивши на аналізі активності мешканців цього району.
«Аналізуючи голосування за проекти Громадського бюджету Львова, бачимо, що активність сихівчан зростає. У 2018 році Сихів проявив себе, як найактивніший район міста – у голосуванні взяло участь 20869 мешканців району, що становить 30% від усіх учасників голосування за проекти Громадського бюджету Львова. Така ініціативність дала можливість Сихову цьогоріч здобути одразу два великі проекти на загальну суму понад 3,5 млн грн. Загалом голосуючи за громадський бюджет Львова протягом трьох років сихівчани додатково залучили близько 7,6 млн гривень на розвиток інфраструктури району», - зазначив Юрій Лукашевський.

Додатково.
У період 2016 – 2017 – 2018 років в рамках громадського бюджету було подано 149 проектів, які стосувались Сихівського району (21% від загальної кількості поданих проектів).
Серед кількості поданих проектів Сихівський район займає перше місце, серед інших районів міста.
Участь у голосуванні:
2016 рік: загальна кількість голосів – 21 215, кількість голосів сихівчан - 3 920 (18% від загальної кількості);
2017 рік: загальна кількість голосів – 72 061, кількість голосів сихівчан – 13 683 (19% від загальної кількості);
2018 рік: загальна кількість голосів – 68 258, кількість голосів сихівчан – 20 869 (30% від загальної кількості);
Загальна сума коштів, виділена на проекти Сихова за три роки – 7 618 948 грн.
Загальна кількість реалізованих проектів на Сихові (станом на 01.02.2019 р.) – 15.
У 2019 році заплановано реалізувати 10 проектів в рамках громадського бюджету, з них 8 малих та 2 великих.

Надія Гербовка.