×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Триває процедура створення скверу на вул. О. Кульчицької, 18

На пленарному засіданні сесії ЛМР депутати заслухали інформацію щодо дорожньої карти про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18.
Нагадаємо, що на одній із попередніх сесій ЛМР депутати підтримали місцеву ініціативу про надання статусу скверу громадському простору за цією адресою.
На виконання ухвали виконавчі органи пропрацювали процедуру оформлення необхідних документів на земельну ділянку площею близько одного гектара. Директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник повідомив: «Крім самого скверу, громадськість проявила ініціативу залишити невелику частину цієї земельної ділянки орієнтовно площею 1500 кв. м для потреб громади Храму Всіх Святих Українського Народу. Враховуючи це, процедура оформлення всіх документів потребує декілька видів документації, прийняття декількох ухвал. Процедури, визначені законом, максимально триватимуть до року. Але ми старатимемося робити це максимально швидко. Церква вже визначилася з територію, яку вона хоче залишити за собою, і подала відповідні документи на комісію релігії. Після позитивного рішення на цій комісії буде продовжено роботи по дорожній карті. Першочергово будемо робити поділ земельної ділянки».
Депутатка Львівської міської ради Уляна Пак, як мешканка цього мікрорайону і парафіянка храму Всіх Святих Українського Народу, подякувала за пророблену роботу і просила максимально швидко завершити всі належні процедури. «Громада зробила досить великий шмат роботи, щоб вберегти цю територію від незаконної забудови. Ми хочемо, щоб вона служила на користь громади. Щоб після недільної служби парафіяни не розходились по своїх квартирах, а продовжували спілкування у красивому і комфортному сквері. Щоб тут бавились діти, відпочивали сусіди. Мешканці також зареєстрували проект у конкурсі міських проектів «Громадський бюджет» Номер 103 «Облаштування скверу за адресою: вул. Кульчицької, 18. https://lviv.pb.org.ua/projects/103», - зазначила депутатка.