×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Спортивну школу «Буревісник» кінного спорту пропонують передати у комунальну власність

Під час засідання постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР депутати розглянули звернення управління молоді та спорту про погодження проекту ухвали «Про надання згоди щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Львова дитячо - юнацької спортивної школи «Буревісник» з кінного спорту».

Як розповіла заступниця начальника управління молоді та спорту ЛМР Оксана Пилипів, на балансі ДЮСШ перебуває 25 коней, працює 9 тренерів та тренується 60 спортсменів. Зі слів керівника управління Антона Нікуліна, школа «Буревісник» розміщена в приміщенні, яке є оренді.

«Я вважаю, що ми можемо використовувати коней не лише із спортивною метою, а й лікувальною. У майбутньому плануємо відкрити секцію реабілітації для дітей. Для цього потрібно, щоб школа працювала у комунальному приміщенні». 

За словами голови комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР Віталія Свіщова,  раніше ДЮСШ «Буревісник» перебував у власності федерації кінного спорту.

«Це єдина спортивна школа кінного спорту у Львові. Тому важливо її зберегти і фінансувати в повному обсязі. Крім цього, в Україні кінний спорт є не настільки популярним, як світі. Відтак ми маємо докласти максимум зусиль, щоб залучити туди якомога більше дітей».  

Також під час засідання депутати підтримали проект ухвали «Про затвердження Програми з організації та проведення Всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті В.Андрієвського».

Це традиційний всеукраїнський турнір, який уже проводиться в двадцять п’яте.   Цього року він відбудеться в грудні. Обсяг фінансування – 150 тисяч гривень.

Додамо, що згадані питання будуть винесені на розгляд депутатського корпусу на пленарне засідання Львівської міської ради 8 листопада.