×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати створили ЛКП, яке займатиметься будівництвом і обслуговуванням Палацу ігрових видів спорту на Сихові

На засіданні сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу «Про створення Львівського комунального підприємства «Палац ігрових видів спорту».

Новостворене ЛКП буде замовником будівництва Палацу спорту у житловому масиві «Сихів». Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.

Міський голова Андрій Садовий зазначив: «Це комунальне підприємство буде професійно та фахово будувати спортивний комплекс і обслуговувати його. Ми повинні вже сьогодні сформувати якісну команду, провести усі тендерні процедури. Добре, що є підтримка держави. Зараз ми з урядом проговорюємо, щоб ця постанова була продовжена на наступний рік, і щоб кошти можна було використовувати і цього, і наступного року».

Створення ЛКП «Палац ігрових видів спорту» – це один із етапів на шляху створення у Львові так необхідного для нашого міста спортивного комплексу, - зазначає депутат Львівської міської ради Роман Іванців.

Депутат розповів, що минулого року у Львові провели архітектурний конкурс на визначення проектанта для спорудження у майбутньому Палацу ігрових видів спорту. Переможцем у конкурсі стала архітектурна майстерня Кудіна з м. Києва. На початку цього року місто взяло участь у конкурсі, оголошеному Міністерством молоді і спорту, для того, щоб держава могла виділяти субвенцію на спорудження необхідних спортивних споруд. Львів так само взяв участь і переміг у цьому конкурсі і отримав від держави 27 млн грн.

«Цей рік ми дуже активно йшли у процесі реалізації цього комплексу, який необхідний для нашого міста.  Наведу простий приклад, що у Чорногорії, населення якої становить всього близько 650 тисяч населення, там є не один зал для проведення міжнародних матчів. Тому це необхідно. А з іншого боку – це така споруда, якою будемо пишатися ми, користуватися наші нащадки тривалий період часу», - зазначив Роман Іванців.

За словами депутата, зараз завершується процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Вона зараз перебуває на експертизі. Найближчим часом буде оголошений тендер на визначення підрядника з будівництва Палацу ігрових видів спорту.

 

Фото: lvivpost.net