×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові закуплять 50 нових тролейбусів

Сьогодні під час сесії депутати погодили ЛКП Львівелектротранс отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Проектом передбачене придбання нових тролейбусів, запасних частин та супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, модернізація супутньої інфраструктури, ремонт та модернізація депо та тролейбусної контактної мережі з метою реструктуризації та оптимізації послуг громадського транспорту у Львові. 

За словами депутата ЛМР, керівника ЛКП «Львівелектротранс» Олега Берези, проект передбачає масштабну реконструкцію тролейбусної галузі Львова.

«Йде мова не тільки про закупівлю рухомого складу, а й реконструкцію контактної мережі, тролейбусного депо, щоб вони відповідали вимогам часу, що стосується комфортності, безпеки. Кредит – 17,5 млн грн під 6% річних. У нас уже оголошений тендер, зареєструвалось 4 компанії, з них – 3 українських і 1 білоруська. Вони надали свої запитання до технічної документації, на які ми маємо надати відповіді».    

На думку голови комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остапа Доскіча, львів'яни зараз, як ніколи розуміють необхідність покращення транспортного сполучення у м.Львові. І збільшення кількості трамваїв та тролейбусів сприятиме цьому.

«Львів'яни повинні якомога менше залежати від приватних перевізників, які не завжди якісно надають послуги. Також, що важливо: ми зараз говоримо про кредит не лише на закупівлю додаткових тролейбусів, але й про придбання запасних частин та супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, та модернізація супутньої інфраструктури, ремонт та модернізація депо та тролейбусної контактної мережі. А це вже комплексний і продуманий підхід. Адже техніка ламається, а контактна мережа у місті давно потребує оновлення».

Довідка. Строк кредиту – 13 років з дати набрання чинності кредитного договору з пільговим періодом 3 роки з дати набрання чинності кредитного договору. Схема погашення кредиту – двадцятьма рівними піврічними платежами з початком погашення після завершення пільгового періоду.

 

Детальніше: