×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія культури, молодіжної політики та спорту погодила титульні списки капітальних ремонтів народних домів та проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту»

На комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР 26 лютого розглянули проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту».

Як повідомила секретар комісії Юлія Хомчин, проект ухвали передбачає прийняття низки програм, спрямованих на підсилення творення нового україномовного культурного продукту, зокрема у галузі літератури, кінематографії та дослідницьких проектів, сприятиме актуалізації статусів м. Львова як культурної столиці України та міста літератури –ЮНЕСКО.

«Це свого роду декларація намірів у вигляді розробки спеціальних програм і  ще одна можливість підтримки якісного українського продукту у Львові. Ухвала передбачає розробку Концепції діяльності Літературної резиденції у м. Львові, Програму підтримки молодих письменників, які пишуть українською мовою, Положення про грантову підтримку проектів, скерованих на дослідження культури України».

Також під час засідання комісії депутати затвердили звернення управління культури про погодження титульних списків розподілу коштів між установами культури, які підпорядковані управлінню культури відповідно до ухвали міської ради від 12.11.2017 №2786. 

За словами Юлії Хомчин, титульні списки передбачають видатки на оренду приміщень, а також закупівлю інвентарю, пов’язаного з діяльністю того чи іншого дому. Це  - нові костюми для творчих колективів, меблі, звукопідсилювальна апаратура, інструменти та ремонтні роботи.       

Зокрема, на капітальний ремонт народних домів передбачено 1 млн грн., на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для народних домів – 378 тис грн.

_DSC3267.jpg

_DSC3269A.jpg