×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія екології та природокористування обговорила природоохоронні заходи, які будуть здійснені у 2017 році

Комісія екології та природокористування ЛМР під час засідання розглянула Перелік першочергових природоохоронних заходів, які фінансуватимуться з міського фонду ОНПС у 2017 році. Загальний бюджет – 6млн. 585 грн.

Як повідомила, голова комісія Ірина Оршак до переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету у 2017 року, включено стрічку на реконструкцію садово-паркової доріжки у лісопарку «Погулянка»  – 300 тис. грн.

«Також за моїм наполяганням виділено кошти на очистку озера на Погулянці – 100 тис.грн.   Я маю певні зауваження щодо утримання природно-заповідного фонду реконструкції громадських вбиралень у Стрийському парку. Вважаю, що такі видатки треба було б робити із загального фонду або з бюджету розвитку. А екологічні кошти спрямувати на екологічні програми для мешканців міста. Наприклад, для популяризації сортування сміття, що на цей час є дуже актуально».

Згідно з переліком, на кожну районну адміністрацію передбачається 190 тис.грн для закупівлі саджанців. З огляду на це, заступник голови комісії Орися Богун пропонує закупити за ці кошти не закордонні екземпляри, а вітчизняні.

«Є у нас лісотехнічний інститут, є кафедри, які займаються впровадженням і розробкою нових сортів саджанців. Моя пропозиція – не закуповувати за кордоном саджанці по високій ціні, а купувати їх у Львові. За їхніми розрахунками, один саджанець може коштувати не 3 тис.грн., як закордонний, а 100- 200 грн. Таким чином ми суттєво зможемо зекономити кошти. До того ж, вирощений на нашій землі, він легше прийметься і швидше ростиме».