×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Тимчасова контрольна комісія ЛМР з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення ТПВ у Львові підготувала проміжний звіт

26 грудня 2016 року Львівська міська рада на пленарному засіданні утворила тимчасову контрольну комісію з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення ТПВ у Львові. Головою комісії обрано секретаря ЛМР Анатолія Забарила.
Як повідомив Анатолій Забарило, на першому засіданні комісії було прийняте рішення подати запити на отримання інформації до виконавчих органів міської ради, районних організацій, «Львівспецкомунтрансу» щодо відшкодування витрат на перевезення ТПВ комунальними підприємствами міста, проведення Галицькою райадміністрацією конкурсу на визначення переможця по вивезенню ТПВ, тощо. На другому засіданні були розглянуті відповіді та підготований проміжний звіт про ситуацію з вивезенням сміття, яка є станом на сьогоднішній день.
«Також ми прийняли рішення, оскільки дане питання має велике суспільне резонанс, опублікувати проміжний звіт діяльності комісії. Сподіваюсь, що ці висновки будуть враховані, і ми побачимо позитивну динаміку щодо вирішення питання поводження із сміттям у Львові», - зазначив секретар ради Анатолій Забарило.

Публікуємо звіт в повному обсязі

https://drive.google.com/drive/folders/0B3YyTfdFC5mNVDZLdTZwRWVIZ1k